KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16121016
nr 1612 1016
Georges Pierre Dieterle (1844-1937), Landskap med vattendrag. Signerad. Olja på duk, 44x62 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:24:15
15/4 14:26:09
400 kr
15/4 18:48:31